Płytki Tessita /Tessito Zefir od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Tessita/Tessito Zefir - Płytki łazienkowe Paradyż w kolorze beżu i zieleni

Tessita/Tessito Zefir

Zieleń jest jednym z najbardziej klasycznych kolorów wykorzystywanych przy tworzeniu aranżacji łazienek. Paradyż glazura łazienkowa Tessita/Tessito Zefir zaproponował rozwiązanie, które ukazuje zieleń nieco inaczej -  z nutą nowoczesności. Barwa ta ma tu odcień pastelowy, trochę zbliżony do oliwkowego. Taka tonacja sprawia, że łazienka staje się miejscem podobnym do natury, przyjaznym i odprężającym.

 

 W kolekcji Tessita/Tessito Zefir znajdują się nie tylko jednolite płytki, ale też ciekawe mozaiki, dekoracyjne listwy oraz płytki pokryte na całej swojej powierzchni delikatnymi motywami kwiatowymi oraz drobnymi wzorkami geometrycznymi, idealnie łączą się z yoshioka karmazyn inserto. Płytki te można śmiało łączyć z innymi barwami dostępnymi w ramach kolekcji Tessita/Tessito, dzięki czemu można nieco przełamać wszechobecną w łazience zieleń.

 

Płytki tu oferowane odznaczają się powierzchnią błyszczącą. Ich format podstawowy to 30x60 cm. Można stosować je również do innych pomieszczeń wewnątrz mieszkania. Sprawdź paradyż zonda.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.