Płytki Toccata / Purio od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Toccata / Purio - Klasyczne i dekoracyjne płytki łazienkowe z kolekcji Ceramiki Paradyż

Toccata / Purio

Osoby, które nie wiedzą, na jaką wizję aranżacji łazienkowej się zdecydować, mogą skorzystać z możliwości, jakie oferuje kolekcja Toccata/Purio przygotowana przez firmę Paradyż. „Toccata” to płytki błyszczące, „Purio” - o wykończeniu satynowym. Są tu płytki gładkie, jednolite oraz wzorzyste i o niejednolitej strukturze. Kolekcja ta to ponadto cała gama barw. Dzięki takiej różnorodności można stworzyć dowolne kombinacje – i te spokojne, i te niekonwencjonalne. Nie brakuje także płytek szklanych przedstawiających niestandardowe wzory i motywy. Zobacz płytki łazienkowe paradyż aranżacje.

 

Za pomocą płytek Toccata/Purio można stworzyć niemal każdą aranżację -  w postaci szachownicy, elegancką, nowoczesną, klasyczną, wielobarwną, wzorzystą, błyszczącą  lub stonowaną. A do dyspozycji są aż cztery warianty kolorystyczne, które można dowolnie ze sobą łączyć – biały, grafitowy, czarny oraz beżowy (thorpy beige lub travena beige).

 

Prezentowane tu płytki Paradyż są polecane do łazienki ze względu na swoje bardzo dobre właściwości chroniące przed wpływem wilgoci. Można je jednak stosować także w innych pomieszczeniach znajdujących się wewnątrz mieszkania.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.