Płytki Velatia  / Velatio Bianco od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Velatia / Velatio Bianco - Biało-beżowe płytki łazienkowe z kolekcji Ceramiki Paradyż

Velatia / Velatio Bianco

Jeśli szukasz sposobu na skromną, ale ładną i kobiecą łazienkę, a do tego z nutą nowoczesności, sprawdź, co ma do zaoferowania firma Paradyż w kolekcji Velatia/Velatio Bianco. A mamy tu ciekawą paletę barw – począwszy od czystej i niewinnej bieli (która jest tu kolorem bazowym), przez ciepłe beże, a skoczywszy na kolorach brokatowych (srebro i grafit), które tworzą pewne przełamanie dla pozostałych delikatnych barw.

 

Jeśli chodzi o zastosowane w tej kolekcji płytek Paradyż zdobienia, to możemy znaleźć tutaj takie rozwiązania, jak drobne mozaiki we wspomnianych kolorach grafitowych. Delikatne płytki łazienkowe z motywem geometrycznym pokrywające całe powierzchnie płytek oraz listwy przyozdobione, również subtelnymi, motywami kwiatowymi (paradyż vivida bianco). Elementy dekoracyjne w tej kolekcji zostały wykonane ze szkła.

 

Płytki Paradyż Velatia/Velatio Bianco można stosować także w innych pomieszczeniach wewnątrz mieszkania. Produkt ten to gwarancja najlepszego, pierwszego, gatunku połączonego z atrakcyjną ceną. Poszczególne elementy wchodzące w skład kolekcji można dowolnie łączyć. Zobacz łazienki aranżacje paradyż.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.