Płytki Vivian / Purio od Ceramika Paradyż - kolekcje łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Vivian / Purio - Bogata kolekcja płytek łazienkowych Paradyż Vivian/Purio

Vivian / Purio

Która kobieta nie marzy o eleganckiej i luksusowej łazience? Kolekcja płytek ceramicznych Paradyż o nazwie Vivian/Purio to propozycja dla każdej damy, która pragnie kobiecej przestrzeni pełnej szyku – niczym wyrwanej ze strony prestiżowych magazynów. Kolekcja płytek opiera się na kolorach pełnych elegancji – czerni, czerwieni, grafitu, bieli – ale w połączeniu z głęboko nasyconym fioletem, zielenią czy kolorem niebieskim (paradyż trophy beige).

 

Największy wpływ na charakter prezentowanych tu płytek Paradyż ma jednak zastosowane wzornictwo. Dostępne są tu przede wszystkim motywy kwiatowe, które wyglądają jakby były utkane z koronki, przez co są są subtelne, delikatne i emanujące lekkością. Ale nie brakuje też kolorowych wzorów geometrycznych, które nadają wnętrzu akcentu nowoczesności. Warto zobaczyć też paradyż reflection oraz płytki travena.

 

Płytki z kolekcji Vivian/Purio można stosować nie tylko w łazience, ale i w kuchni czy w salonie, a dzięki mrozoodporności – również na balkonach i tarasach. Są tu dostępne płytki bazowe, podłogowe oraz elementy dekoracyjne, w tym listwy.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.