Płytki salonowe Adana firmy Ceramika Paradyż w jasnym odcieniu - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Adana - Białe płytki salonowe imitujące kamień od Ceramiki Paradyż.

Adana

Adana płytki salonowe marki Ceramika Paradyż. Inspiracją dla tej kolekcji była natura. Kolekcja Adana jest idealna jako element wykończeniowy ścian i podłóg. Każdą płytkę zdobi motyw delikatnego kamienia, który przepięknie współgra z pastelami, miękkimi tkaninami, dużymi, gładkimi powierzchniami. Ciepła kolorystyka płytek sprawdzi się w wielu wnętrzach, bez względu na ich charakter.

 

Płytki Adana - elegancja i oryginalność

 

Kolekcja Adana może być częścią Twojej przytulnej sypialni, łazienki, salonu lub innego pomieszczenia, gdzie istotną rolę odgrywa przyjazne otoczenie, w którym będziesz mógł odnaleźć spokój, wyciszenie i relaks. Podobne walory posiada arkesia grys satyna.  Zainspiruj się naturą i odmień swoje wnętrza. Zaaranżuj jasne, przytulne wnętrze o delikatnych barwach. Wykorzystaj kolekcję Adana i stwórz modne, piękne, przyjazne, wręcz wymarzone przez Ciebie wnętrze.

 

Zastosowanie płytek Adana

 

Adana ceramika paradyż płytki ceramiczne ścienne podłogowe z dekoracjami podłogowymi, dzięki czwartej klasie ścieralności można zastosować w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.