Płytki podłogowe Aloke kolekcja producenta Ceramika Paradyż w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Aloke – Płytki salonowe w kolorach bieli i szarości od Ceramiki Paradyż

Aloke

Ciekawa kolekcja płytek salonowych Aloke firmy Ceramika Paradyż jest odniesieniem do klimatów orientu. Struktura i delikatne wzornictwo dopełnia połączenie kolorystyczne,w którym dominującymi kolorem są odcienie szarości oraz złamanej szarością bieli, która fantastycznie uwypukla całe piękno i kunszt płytek (zobacz noce naturalne paradyż).

 

Całość, pod wpływem odbijającego się światła, staje się wielowymiarowa przenosząc do świata pełnego ciekawych kompozycji i fantazji. Misterne kompozycje orientu, z charakterystycznymi przetarciami jest nowoczesnym spojrzeniem na wnętrza. Neutralność połączona z motywem pozwala na stworzenie ekskluzywnie urządzonej przestrzeni. Podobne wzornictwo posiadają płytki paradyż onice.

 

Kolekcja Aloke płytki salonowe paradyż to płytki bazowe, gresowe o wysokiej klasie ścieralności. Matowa powierzchnia oraz wysoki stopień antypoślizgowości zapewnia bezpieczeństwo oraz czystość. Na uwagę zasługują mozaiki, które pozwalają na uzyskanie efektu drobnych kamieni wtopionych w tło. Najwyższa jakość jest zagwarantowana długim terminem realizacji, natomiast niepowtarzalny efekt jest dziełem inspiracji i dowolnego ułożenia płytek.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.