Płytki salonowe Arke kolekcja marki Ceramika Paradyż w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Arke - Płytki salonowe marki Paradyż doskonale imitujące drewno

Arke

Kolekcja Płytek Arke firmy Paradyż to prawdziwy majstersztyk łączący w sobie bogatą paletę naturalnych barw oraz motywu starej, drewnianej podłogi. Trzy płytki bazowe są utrzymane w poszczególnych tonacjach : brązowej, szaro – niebieskiej, oraz beżowo -grafitowej. Główne kolory wspaniale współgrają i przenikają się nawzajem, tworząc jednolitą, interesującą kompozycję w stylu vintage (zobacz też paradyż pago light).

 

Płytki stylizowane są na stare podłogi, w których widać bieg czasu, oraz ślady użytkowania. Niebywałego uroku dodaje im struktura i możliwość różnorodnego ułożenia, po grzeczne – w jednej linii, po całkowicie fantazyjne. Małe deseczki stają się głównym punktem dekoracyjnym każdego pomieszczenia, w którym zaznaczą styl mieszkańców i dopełnią wszystkie dodatki. Świetnie komponują się z onice lappato.

 

Płytki podłogowe są dostępne w klasycznym rozmiarze 45x45, charakteryzują się wysoką, trzecią klasą odporności na ścieranie, dzięki czemu idealnie nadają się do powierzchni o dużym natężeniu ruchu. Wkomponują się nie tylko w salonowe wnętrze, ale wzbogacą również podłogi łazienek oraz sypialni.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.