Płytki Cada salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Cada – klasyczne i z eleganckimi zdobieniami od firmy Ceramika Paradyż

Cada

Płytki podłogowe z kolekcji Cada oferowanej przez firmę Paradyż to świetny wybór dla osób, które chciałby mieć w swoim domu nowoczesną i stylową podłogę z kamienia, ale w dużo niższych kosztach. Płytki wchodzące w skład kolekcji Cada dostępne są w dwóch kolorach – w jasnym beżu i w ciepłym brązie. Obie barwy zostały tak przedstawione, by niemal do złudzenia przypominały  kamień naturalny.

 

Płytki podłogowe paradyż Cada nie jest bogata, a jednak umożliwia stworzenie ciekawych aranżacji. Do wyboru są jednokolorowe płytki bazowe o wymiarach 40x40 cm, jednokolorowe cokoły (w tonacji płytek) oraz po jednym rodzaju dekoracyjnego narożnika i zdobionej listwy. Motywy znajdujące się na tych elementach również są połączeniem beżu z brązem (zobacz paradyż taranto beige oraz paradyż taranto brown). Są to dość proste wzory, które jednak potrafią wyraźnie zmienić charakter aranżacji z klasycznego na bardziej nowoczesny.

 

Płytki z kolekcji Cada wykonane są z gresu. Dzięki temu można stosować je nie tylko w salonie, przedpokoju czy sypialni, ale również na tarasie i balkonie. Są one mrozoodporne, antypoślizgowe oraz odporne na ścieranie i uszkodzenia.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.