Płytki Crema Marfil salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie   - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Crema Marfil - Płytki salonowe z kolekcji Crema Marfil firmy Paradyż o kremowym odcieniu

Crema Marfil

Podłoga stworzona z jasnych płytek to gwarancja elegancji, świeżości i ponadczasowego stylu. Dlatego też warto wybrać kolekcję płytek podłogowych Paradyż Crema Marfil. Kolorem bazowym jest tutaj jasny kremowy  beż, urozmaicony dekoracjami utrzymanymi w różnych stylach. Dzięki temu można stworzyć zarówno podłogę w wersji klasycznej, jak i bardziej nowoczesną.

 

Płytki wchodzące w skład ceramika paradyż płytki Crema Marfil charakteryzują się wielością dostępnych formatów. Znajdziemy tu między innymi płytki w trzech rozmiarach. Jeśli chodzi o elementy dekoracyjne, to oczywiście nie może zabraknąć tu mozaik o różnych wielkościach, klasycznych i delikatnych wzorków przyozdabiających przede wszystkim dekoracyjne listwy, nie można zapomieć również o gresie travertin oraz wyraźnych czarnych wzorów na narożnikach, które ożywiają jasną przestrzeń.

 

Oferowane tu płytki można stosować wewnątrz i na zewnątrz domu. Są one bowiem mrozoodporne, a do tego antypoślizgowe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Podobne walory posiadają płytki woodhaven paradyż. A wszystko to jest dostępne za niewielką cenę.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.