Płytki Explorer kolekcja podłogowa od Ceramiki Paradyż w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Explorer - Eleganckie płytki do salonu z kolekcji firmy Ceramika Paradyż

Explorer

Płytki Paradyż z kolekcji Explorer to prawdziwa elegancja ukryta w kolorystyce, formie i strukturze. Idealnie zestawienie kolorystyczne pozwoliło na osiągnięcie niebywale interesującego efektu, niespotykanego w żadnym innym zestawieniu. Głębokie szarości perfekcyjnie współgrają z jasnymi beżami, uzupełniając się i dodając sobie nawzajem blasku i szyku. Gra podstawowymi kolorami, zgłębienie ich naturalnych odcieni dało ciekawe refleksy.

 

Ideą projektantów było oddanie piękna naturalnego kamienia kafelki paradyż Travertynu, który jest uznawany za jeden z najbardziej pożądanych w ekskluzywnych wnętrzach. Wyraźnie oddana struktura w połączeniu z bazą stanowi całość, która do złudzenia przypomina oryginał (zobacz noce naturalne).

 

Kolekcja Explorer jest bogata w elementy dzięki którym bez trudu znajdzie zastosowanie w wielu wnętrzach, np. pokojach, salonach, przedpokojach, ale również i dużych łazienkach, przestronnych kuchniach oraz doświetlonych przedpokojach. Z powodzeniem można je stosować także na zewnątrz, tworząc np. harmonijną całość pomiędzy salonem a tarasem.  Podobne walory posiada kolekcja paradyż obsidiana.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.