Płytki Greenpoint salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Greenpoint - Nowoczesne, proste płytki podłogowe z kolekcji Greenpoint marki Paradyż

Greenpoint

Osoby, które szukają spokoju, harmonii i ładu z pewnością docenią walory oferowane przez firmę paradyż w kolekcji Greenpoint. Płytki dostępne są w dwóch uniwersalnych kolorach - beżu i grafitu. Obie te barwy występują w ciepłych i przyjemnych odcieniach, dzięki czemu aranżacja zyskuje charakter przytulności.

 

Powierzchnia płytek Greenpoint charakteryzują się bardzo delikatną i zarazem neutralną strukturą, która doskonale harmonizuje z niemal każdym rodzajem wnętrza. Kolekcja ta jest ponadto minimalistyczna. Nie ma tu żadnych dekoracji i nowoczesnych rozwiązań. Podobne walory posiada lensitile bianco. Do kolekcji należą tylko dwie płytki o dość klasycznym formacie 40x40 cm – w kolorze beżu i grafitu. Najlepiej prezentują się one zestawione ze sobą, a można stworzyć z nich naprawdę wiele kombinacji.

 

Płytki z kolekcji Paradyż Greenpoint można stosować nie tylko przy tworzeniu aranżacji salonowych. Świetnie prezentują się także w przedpokoju czy w kuchni. Zobacz też paradyż masto bianco. Z kolei dzięki posiadanym właściwościom mrozoodpornym można wykorzystać je także jako wykończenie tarasu i balkonu.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.