Płytki Legnetto kolekcja do salonu producenta Paradyż w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Legnetto - Oryginalne płytki salonowe z kolekcji firmy Paradyż o fakturze drewna

Legnetto

Legnetto płytki salonowe drewnopodobne, renomowanego producenta Paradyż jest połączeniem idealnym, kompromisem pomiędzy zwolennikami kunsztownych, drewnianych parkietów a miłośnikami praktycznych płytek. Przyjemna, naturalna kolorystyka płytek gresowych, o różnych odcieniach brązu z przetarciami oraz słonecznymi refleksami stwarza wrażenie miękkiej i szalenie przyjemnej. Gra kontrastów od zdecydowanych, ciemniejszych usłojeń, po jasne, naturalne cięcia deski wspólnie tworzy ciekawy, wręcz idealny wzór.

 

Płytki pozwalają na cztery możliwości ich ułożenia, umożliwiając skomponowanie najbardziej wyszukanego i pożądanego gresowego parkietu. Struktura płytek jest charakterystyczna i bardzo wyraźna. Idealnie oddaje piękno drewnianego parkietu, dzięki czemu perfekcyjnie spełni się jako elegancka podłoga w salonie. Równie dobrze sprawdzi się w większych pomieszczeniach takich jak hol czy taras.

 

Płytki imitujące drewno paradyż Legnetto posiadają wysoką klasę antypoślizgową i mrozoodporną. Należą do grupy matowego gresu szkliwionego o 3 stopniu ścieralności. Dostępne w wymiarze 40x40, łatwe do ułożenia, z zaskakująco oszałamiającym efektem (zobacz też perłowe płytki do łazienki).

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.