Płytki Lensitile salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Lensitile - Płytki salonowe Lensitile Paradyż z oryginalnymi zdobieniami

Lensitile

Kremowa biel, delikatny grys i klasyczny grafit mogą stworzyć zgrane trio, co widać na przykładzie kolekcji Lensitile oferowanej przez firmę Paradyż. Te trzy kolory idealnie współgrają tu ze sobą, tworząc rozwiązanie uniwersalne i ponadczasowe, a jednocześnie pełne subtelnej elegancji. Można również powiedzieć, że jest to przedstawienie nowoczesnej i nieco industrialnej przestrzeni w wersji minimalistycznej i klasycznej.

 

Płytki Lensitile do salonu marki Ceramika Paradyż

 

Minimalizm w kolekcji płytek Paradyż Lensitile polega przede wszystkim na proporcjonalnie niewielkich i skromnych dekoracjach w stosunku do dość dużych kwadratowych płytek bazowych o wymiarach 45x45 cm (thorno beige paradyż). Dekoracje te są lustrzane i przedstawiają mozaikę z różnych figur geometrycznych, które przypominają drobne grysowo-grafitowe kamienie.

 

Zalety płytek Lensitile

 

Warto zaznaczyć także to, że płytki ceramiczne salonowe z kolekcji Lensitile są wyjątkowo trwałe i uniwersalne. Są stworzone z gresu szkliwionego, który słynie z właściwości mrozoodpornych, antypoślizgowych i chroniących przed uszkodzeniami. Dzięki temu płytki nadają się nie tylko do salonu, ale i przedpokoju, kuchni czy też na taras (zobacz gres tarasowy tempo).


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.