Płytki Masto salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Masto - Płytki salonowe z kolekcji Paradyż Masto w eleganckim stylu

Masto

Jasna podłoga utrzymana w prostej kolorystyce wcale nie musi być nudna i banalna. Udowadnia to kolekcja płytek podłogowych Paradyż Masto. Kolorami wiodącymi są tu jasny beż oraz klasyczna szarość. Z tych dwóch barw i z minimalnych zabiegów dekoracyjnych można uzyskać podłogę elegancką, efektowną oraz uniwersalną – która będzie pasowała do każdego wnętrza.Podobne walory posiada travertino silver.

 

Jakie dekoracje wpływają na to, że kolekcja płytek Masto jest taka wyjątkowa?

 

Przede wszystkim jest to zestawienie płytek o wykończeniu matowym z płytkami o powierzchni półpolerowanej, która sprawia, że podłoga nie wymaga oświetlenia, które mogłoby wydobyć całe piękno jasnej aranżacji. Poza grą matu z półpolerem zastosowano tu delikatne dekoracje. Są to cieniutkie białe linie tworzące na płytkach geometryczne kwadraty i prostokąty, w tym mozaikę. Zobacz też płytki taranto grafit. Oczywiście płytki bazowe są pozbawione takich dekoracji.

 

Płytki Masto salonowe Ceramiki Paradyż

 

Paradyż kafelki z kolekcji Masto odznaczają się wysoką jakością. Materiałem, z którego są one wykonane, jest gres szkliwiony, a ten odznacza się odpornością na uszkodzenia, działanie mrozu i antypoślizgowością. Dzięki temu można stosować je również na zewnątrz budynku.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.