Płytki Middletown salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Middletown - Płytki salonowe Middletown marki Paradyż o strukturze naturalnego kamienia

Middletown

Połączenie klasycznych kolorów i geometrycznego ładu to propozycja od firmy Paradyż na salonową podłogę w postaci kolekcji płytek Middletown. Znajdziemy tutaj ciepłe odcienie brązu i beżu. Kolory te zostały tak przedstawione, by oddawać naturalne piękno tkwiące w prawdziwym marmurze. I to właśnie marmur jest elementem dominującym w tej kolekcji.

 

Czym wyróżniają się płytki Middletown?

 

Ale płytki salonowe paradyż Middletown to także szereg ciekawych dekoracji podłogowych. Znajdziemy tu piękne ozdoby w postaci dekoracyjnych listew, cokołów oraz narożników (calacatta gres).  Ponadto ogromny wpływ na końcowy efekt wizualny kolekcji Middletown ma satynowe wykończenie płytek. Zobacz  doblo grys struktura. Płytki te doskonale współgrają z innymi kolekcjami Paradyż opierającymi się na aranżacjach marmurowych  drewnianych.

 

Płytki salonowe Middletown Ceramiki Paradyż

 

Jak wszystkie płytki marki Paradyż, tak i ta kolekcja odznacza się bardzo dobrymi parametrami jakościowymi. Posiadają one wysoką odporność na ścieranie oraz działanie mrozu, co wpływa na to, że świetnie sprawdzają się również jako płytki tarasowe. Ponadto można układać je w przedpokoju, w sypialni, w kuchni, a nawet w łazience.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.