Płytki salonowe Migliore od Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Migliore Eleganckie płytki salonowe od firmy Paradyż w odcieniach ochry i grysu

Migliore

Trudno znaleźć kolekcję płytek piękniejszą i bardziej praktyczną niż kolekcja Migiliore oferowana przez firmę Paradyż. Znajdujące się w niej płytki ceramiczne paradyż można stosować jako ścienne i podłogowe. Ponadto dzięki właściwościom gresu szkliwionego, z którego są wykonane, można śmiało po nie sięgać, tworząc aranżację takich pomieszczeń, jak salon, przedpokój, schody, taras, balkon, a nawet jako płytki elewacyjne.

 

Kolekcja płytek Migiliore wykorzystuje dwa kolory – ciepłą, niemal słoneczną, ochrę oraz delikatną szarość w odcieniu grysu. Kolory te zostały tak stonowane, by równie efektownie mogły występować samodzielnie, jak i wspólnie obok siebie. Idealnie komponują sie z płytki lensitile paradyż.

 

Jeśli chodzi o elementy dekoracyjne kolekcji Migiliore, to  przede wszystkim trzeba zacząć tu od struktury płytek bazowych. A pod tym względem wyróżnia się dwa typy – pierwszy odwzorowuje układ „cegiełek”, drugi natomiast przypomina naturalny kamień. (zobacz paradyż hasel brown).  Kolejnym urozmaicenie aranżacji są dwa formaty płytek – 40x20 cm i 40x40 cm. Są to jedyne zdobienia występujące w ramach prezentowanej tu kolekcji.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.