Płytki Noce salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Noce - Oryginalne płytki salonowe z kolekcji Noce firmy Paradyż o fakturze drewna

Noce

Kafle podłogowe drewnopodobne paradyż Noce to rozwiązanie, które łączy w sobie urok i elegancję drewnianych paneli podłogowych z wytrzymałością i praktycznością płytek ceramicznych. Oferowane tu płytki przypominają wyglądem drewno utrzymane w kolorze jasnego i średniego brązu o różnych odcieniach. Natomiast mają szersze zastosowanie. Dzięki temu, że są one mrozoodporne i mają właściwości antypoślizgowe, doskonale sprawdzą się również na zewnątrz – np. na tarasie.

 

Drewnopodobne płytki Noce

 

Płytki oferowane w ramach prezentowanej tu płytki salonowe drewnopodobne Paradyż posiadają powierzchnię satynową, która nadaje im ton przyjemnego ciepła i przytulności. Wielość rozmiarów sprawia natomiast, że można uzyskać nie tylko efekt drewnianych paneli, ale i parkietu czy bardziej nowoczesnych, kwadratowych płytek.

 

Cechy płytek Noce do salonu marki Paradyż

 

Poza płytkami o jednokolorowej strukturze można tu znaleźć drobne mozaiki, płytki podzielone na prostokąty przypominające parkiet czy też płytki nacinane. W kolekcji znajdują się także ozdobne listwy oraz cokoły, utrzymane w tej samej tonacji brązów. Sprawdź także taranto paradyż.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.