Płytki podłogowe Obsidiana kolekcja marki Ceramika Paradyż w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Obsidiana - Płytki salonowe od Ceramiki Paradyż w naturalnych kolorach grysu i grafitu

Obsidiana

Kolekcja ObsidianaParadyż została stworzona z myślą o osobach poszukujących idealnych rozwiązań do minimalistycznych wnętrz. Pozwala na wiele różnych aranżacji i jest punktem wyjścia do inspiracji w urządzeniu wnętrza. Sięgnięto po dwa bazowe kolory – grafit i grys, które wzajemnie się uzupełniają, tworząc interesujące, acz bardzo surowe połączenie.

 

Struktura jaka dominuje w kolekcji Obsidiana całkowicie opiera się na odbicie zastygłego betonu. Szalenie modne i plastyczne rozwiązanie pozostawia nieograniczoną przestrzeń, stając się bezpretensjonalnym akcentem całego pomieszczenia. Idealnie łączą się z płytkami paradyż pulso oraz paradyż raggio. Ciekawe połączenia uzyskuje się też przy połączeniu z dodatkami z drewna, a także szkła lub stali. Zobacz płytki salonowe galeria.

 

Kolekcja bogata jest w możliwości ułożenia i wybrania płytek, od bazowych, po mozaiki. Optymalna, trzecia klasa ścieralności klasyfikuje kolekcję do pomieszczeń o średnim i dużym natężeniu ruchu. Matowa powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości. Mrozoodporność połączona z antypoślizgowścią czyni je bezpiecznymi również na tarasach.

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.