Płytki Pago salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Pago - Brązowe i beżowe płytki salonowe Paradyż Pago o strukturze drewna

Pago

Eleganckie kafle podłogowe powinny spełnić wiele warunków, jak również idealnie dopełniać każde pomieszczenie. Warto szukać rozwiązań znanych producentów, które posiadają wysokie parametry.

 

Drewnopodobne płytki Pago do salonu

 

Kafelki salonowe Pago odznacza nie tylko wysoka elegancja, ale również trwałość. Projektanci zadbali o to, aby powierzchnia kafelków imitowała drewno - dzięki temu możliwe jest wprowadzenie naturalnego elementu do domu oraz uzyskanie nieco “cieplejszego” wnętrza. Paradyż płytki dostępne są w dwóch kolorach: jasnym oraz ciemniejszym, co daje możliwość tworzenia wielu ciekawych aranżacji. Zobacz taranto grys półpoler.

 

Jakie płytki wchodzą w skład kolekcji Pago?

 

Projektanci zadbali również o różnorodność kafelków: dostępne są kafle bazowe, cokoły, mozaiki. Istotne są parametry techniczne tej kolekcji: jest ona wykonana z trwałych materiałów, odpornych na ścieranie oraz odkształcenia. Struktura kafli uniemożliwia wnikanie brudu, a brud powierzchniowy usuwa się szybko i łatwo przy pomocy odrobiny wody oraz detergentu (paradyż thorno). Płytki wspaniale będą prezentować się w salonach, jadalniach, ale również łazienkach: wszędzie tam, gdzie ceniona jest elegancka i funkcjonalność.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.