Płytki Perla salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Perla - Płytki salonowe marki Paradyż w oryginalnych perłowych kolorach

Perla

Płytki z kolekcji Perla firmy Paradyż zostały stworzone z myślą o salonie, jednak ze względu na swoją strukturę i perłowe wykończenie, równie dobrze będą prezentowały się w łazience czy kuchni, a niektóre z nich można zastosować także na zewnątrz. Podobne walory posiadają paradyż santera.

 

Płytki wchodzące w skład kolekcji Perla

 

W skład tej kolekcji wchodzą klasyczne płytki podłogowe paradyż w kilku formatach, ozdobne, monochromatyczne płytki mozaikowe oraz elementy wykończeniowe, czyli narożniki, cokoły i listwy w różnych wariantach – szersze lub węższe, nacinane lub gładkie. Oryginalną, elegancką strukturę Lappato, która charakteryzuje płytki Perla, osiąga się poprzez polerowanie gresu porcelanowego za pomocą elastycznie osadzonych tarcz, co daje niepowtarzalny efekt na jego powierzchni.

 

Walory płytek Perla

 

Dzięki tym płytkom każdy salon nabierze elegancji oraz optycznie się powiększy, ponieważ duża, jasna przestrzeń podłogi pozytywnie wpłynie na całokształt aranżacji oraz doda wnętrzu lekkości. Na tle płytek Perla meble będą się prezentowały jeszcze okazalej, a niejednolite wykończenie przełamie pozorną rutynę. Zobacz paradyż taranto cena.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.