Płytki Rixos salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie  - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Rixos - Klasyczne płytki salonowe marki Paradyż w kolorach brązu oraz beżu

Rixos

Płytki podłogowe z kolekcji Rixos oferowanej przez firmę Paradyż to prosty sposób na spokojną, ciepłą i zarazem elegancką podłogę. Doskonale prezentują się one zwłaszcza w salonie, ale dobrze sprawdzą się też w przedpokoju, w sypialni, a nawet na tarasie czy balkonie. Płytki wykonane są z gresu, dzięki czemu są odporne na działanie mrozu, wilgoci i różnego rodzaju uszkodzenia. Ich powierzchnia jest ponadto antypoślizgowa.

 

Kolorystyka kolekcji Rixos opiera się na delikatnym beżu i spokojnym brązie. Kolory te są cieniowane w taki sposób, by przypominały naturalne kamienie. Najważniejszym elementem stylistycznym tej kolekcji są jednak dekory, czyli w tym przypadku listwy dekoracyjne. Są one przyozdobione ciekawymi geometrycznymi wzorami. Do wykorzystania są również praktyczne narożniki, które dają większe pole do manewrów przy tworzeniu aranżacji.

 

Tworząc aranżację podłogi, można zdecydować się na jeden kolor płytek bądź też zestawić ze sobą beż i brąz. Wówczas warto rozdzielić te dwie barwy za pomocą listw dekoracyjnych, które łączą ze sobą kolory płytek bazowych.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.