Płytki Rockway salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Rockaway - Płytki salonowe z kolekcji Paradyż Rockaway przypominające kostkę brukową

Rockaway

Osoby szukające kompromisu pomiędzy przeciwstawnymi sobie na pierwszy rzut oka stylami – nowoczesnym, wręcz industrialnym a rustykalnym – z pewnością będą usatysfakcjonowane płytkami podłogowymi Paradyż z kolekcji Rockaway. Płytki tu dostępne pozwolą stworzyć zarówno podłogę przywołującą na myśl tętniące życiem miejskie ulice, jak i subtelne i eleganckie parkowe alejki.

 

Kolekcja płytek Rockaway jest dość nietypowa i daleko jej do klasycznych rozwiązań stosowanych w salonach. Płytki tu dostępne mają strukturę nieratyfikowaną oraz przybierają formę kostki brukowej. Cała kolekcja składa się z tylko trzech elementów – dwóch płytek bazowych o formacie 40x40 cm oraz z dużej rozety. Świetnie łącza się z noce naturalne satyna. Wszystkie te elementy wyglądają niczym wykonane z misternie ułożonej kostki brukowej. Całość utrzymana jest w różnych odcieniach szarości.

 

Płytki paradyz z kolekcji Rockaway charakteryzują się doskonałymi parametrami jakościowymi, w tym mrozoodpornością i antypoślizgowością. Właściwości te w połączeniu z efektem wizualnym sprawiają, że płytki świetnie nadają się także na taras domu. Sprawdź mitte bianco paradyż.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.