Płytki Salotto salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Salotto - Dekoracyjne płytki salonowe z kolekcji Salotto firmy Paradyż

Salotto

Elegancja, szyk, ekstrawagancja – takie cechy mogą charakteryzować salon, jeśli tylko zastosuje się w nim płytki Paradyż należące do kolekcji Salotto. Kolor, który je określa, to delikatny i kremowy beż. Jest on uzupełniony takimi barwami, jak ciepły brąz oraz różne odcienie szarości. Takie zestawienie kolorów sprawia, że powstaje efekt tradycyjnego marmuru w kolorze beżu oraz zupełnie nowego marmuru brązowego i szarego (paradyż masto grys).

 

Nowatorskie podejście do kolorystyki wcale nie oznacza, że aranżacja traci cokolwiek ze swojego luksusu i majestatu. Wystarczy tylko zastosować należące do kolekcji Salotto zdobienia. Do tej kategorii należą płytki tworzące duże eleganckie motywy rodem z pałacu, jak i ozdobne narożniki utrzymane w tym samym stylu.

 

Piękny wygląd to nie wszystko, co ma do zaoferowania ta kolekcja Paradyż. Wszystkie elementy kolekcji cechują się jakością pierwszego gatunku i wysokim wskaźnikiem odporności na ścieranie. Dzięki temu można stosować je również na zewnątrz domu. Paradyż płytki do salonu Salotto posiadaja format 45x45 cm. Zobacz też paradyż noce naturale opinie.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.