Płytki Santa Caterina salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Santa Caterina - Duże, jasne płytki salonowe z kolekcji Paradyż Santa Caterina

Santa Caterina

Prywatne i dostojne sacrum we własnym salonie? Już teraz dzięki kolekcji płytek podłogowych Paradyż Santa Caterina można stworzyć przestrzeń niczym antyczną świątynię, pełną poważnej elegancji i czystości. Mamy tu jasne kolory, oparte ma delikatnych chłodnych kolorach, które wspólnie tworzą płytki przypominające wyglądem prawdziwy marmur.

 

Jaką kolorystykę posiadają płytki Santa Caterina

 

Kolorystykę marmuru przełamują tu subtelne dekoracje nawiązujące do antycznej architektury. Są to przede wszystkim listwy dekoracyjne ozdobione takim właśnie geometrycznym wzorem. Ponadto znajdziemy w kolekcji Paradyż Santa Caterina różnej wielkości mozaiki, delikatne i cienkie paski oraz rysowane trochę grubszą czarną kreską ciekawe kanciaste wzory, które znajdują się na narożnikach. Zobacz tuplytki oraz grafitowe kafelki

 

Zalety płytek podłogowych Santa Caterina

 

Doskonałe walory wizualne kolekcji ceramika polska plytki idą w parze z wysoką jakością. Mamy tu bowiem do czynienia z płytkami podłogowymi mrozoodpornymi, antypoślizgowymi oraz z wysokim współczynnikiem odporności na ścieranie. Dzięki temu z płytek tych można układać piękne powierzchnie nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz domu.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.