Płytki Sextans salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Sextans - Nowoczesne płytki salonoweod firmy Paradyż z oryginalnymi wzorami

Sextans

Kolekcja płytek podłogowych Paradyż Sextans opiera się na kontraście. Współpracę musiały podjąć tu dwa, pozornie niezbyt harmonizujące ze sobą, kolory – ciepły beż oraz zimna grysowa szarość. A jednak producentowi doskonale udało się skłonić te dwie barwy do owocnej współpracy. W połączeniu z elementami dekoracyjnymi tworzą one stylową przestrzeń, która doskonale współgrać będzie zarówno z aranżacją minimalistyczną, jak i klasyczną.

 

Nowoczesne płytki Sextans do salonu

 

Motywy dekoracyjne, jakie pojawiają się w kolekcji Paradyż Sextans, obejmują narożniki oraz listwy ozdobne. Przedstawiają one abstrakcyjne, nieco ekspresjonistyczne, wzory i są dostępne zarówno w tonacji beżu, jak i grysu. Dzięki nim podłoga na pewno nie okaże się monotonna.

 

Walory płytek Sextans od firmy Ceramika Paradyż

 

Płytki paradyż Sextans wykonane zostały z gresu o powierzchni matowej. Ów mat doskonale łączy ze sobą kolorystykę ciepłą z zimną, nadając szarości nieco ciepła i delikatności. Zobacz cienki gres oraz santera beige opinie. Gres zapewnia płytkom ponadto wysokie walory jakościowe, w tym mrozoodporność. Dzięki temu można układać je również na zewnątrz domu – na balkonie i tarasie.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.