Płytki Taranto Beige salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie   - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Taranto Beige - Płytki podłogowe z kolekcji Ceramiki Paradyż w kolorze brązu

Taranto Beige

Kolekcja płytek podłogowych Paradyż Tarranto Beige to połączenie nowoczesnych rozwiązań z wysoką jakością. I choć mamy tu dość klasyczną kolorystykę – w tym wariancie kolekcji Tarranto dominuje ciepły beż – to jednak sposób wykorzystania tego koloru z całą pewnością idzie z duchem czasu.

 

Co sprawia, że podłoga wyłożona płytkami Tarranto Beige jest taka wyjątkowa?

 

Na pewno efektowne jest upozorowanie płytek do kamieni naturalnych. Jednak kluczem do sukcesu kolekcji jest nie tylko różnorodność struktur, ale i wykończeń płytek oraz formatów. Mamy tu płytki o powierzchni matowej i półpolerowanej. Zobacz też doblo nero poler. A formatów podstawowych naliczyć można aż pięć, spośród których najmniejszy to 44,8x44,8 cm, a największy 59,8x59,8 cm. Jeśli zaś chodzi o typowe podłogowe dekory, to są one bardzo delikatne.

 

Płytki Taranto Brown - zalety

 

Płytki salonowe z kolekcji Tarranto Beige to nie tylko ciekawe efekty wizualne, ale również wysoka jakość i atrakcyjna cena. Materiały te można stosować nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz domu. Są one wykonane z gresu, który zapewnia doskonałe parametry jakościowe. Sprawdź crema marfil paradyż opinie.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.