Płytki Thorno Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Thorno - Płytki salonowe Thorno Paradyż imitujące naturalne drewno

Thorno

Wysokiej klasy płytki salonowe drewnopodobne Throno są dziełem znanego producenta Ceramika Paradyż. Charakteryzują się one nie tylko pięknym wyglądem, ale i doskonałymi parametrami technicznymi. Kafle dostępne są w dwóch kolorach: brązie i bieli (zobacz rino beige).  a sama kolekcja zawiera kilka rodzajów kafli o różnych wymiarach.

 

Drewnopodobne płytki Thorno marki Paradyż

 

Te wyjątkowe kafelki imitują drewno - dzięki temu możliwe jest wprowadzenie natury zarówno do salonu, łazienki czy jadalni. Uniwersalne kolory kafli- beżowy oraz brązowy- sprawiają, iż każde pomieszczenie nabierze wyjątkowego charakteru. Kafle paradyż posiadają doskonałe parametry techniczne: wykonane są z trwałego materiału, odpornego na działanie niskich i wysokich temperatur.

 

Walory płytek Thorno

 

Również ich struktura nie pozwala na głębokie wnikanie brudu - brud powierzchniowy łatwo usunąć można przy pomocy wody oraz detergentu. Kafelki te są odporne na odpryskiwanie czy pękanie, przez co będą cieszyć oczy domowników przez wiele lat i staną się idealnym uzupełnieniem wnętrza. Kolekcja płytek Thorno posiada wieloletnią gwarancję producenta


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.