Płytki Travertino Silver salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Travertino Silver - Płytki salonowe firmy Paradyż w eleganckim odcieniu srebra

Travertino Silver

Aranżacja salonowa w rytmie ekstrawaganckiego i rozświetlającego srebra? Czemu nie, a podstawą niech tu będą płytki podłogowe paradyż z kolekcji Travertino Silver. Jest to dość prosta i minimalistyczna kolekcja, a jednak taka, która jest w stanie zapewnić niesamowity i pełen ponadczasowej elegancji efekt. Srebro zostało tu delikatnie pocieniowane, dzięki czemu przypomina prawdziwy kamień.

 

Wzorów dekoracyjnych w kolekcji Travertino Silver nie ma zbyt wiele. Znajdzie się tu mozaika w dwóch wersjach (drobna i nieco grubsza), stylowe cienkie paseczki, geometryczne wzory, którymi pokryte są ozdobne listwy, a dla kontrastu – rysowane na narożnikach wyrazistą czarną linią abstrakcyjne zdobienie. Podobne wzornictwo posiadają płytki paradyż rino grafit.

 

Płytki z kolekcji Paradyż Travertino Silver można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Poza niekwestionowanymi walorami estetycznymi, charakteryzują się one dużą odpornością na ścieranie i inne uszkodzenia, na działanie mrozu, wilgoci oraz właściwościami antypoślizgowymi (zobacz raggio paradyż). Z kolei kolorystyka pełna eleganckiego srebra z pewnością dobrze sprawdzi się nie tylko w salonie.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.