Płytki Tremont salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Tremont – Płytki odzwierciedlające strukturę kamienia od firmy Ceramika Paradyż

Tremont

Płytek podłogowych przypominających kamień jest wiele, dlatego warto poszukać rozwiązania, które wyróżniałoby się spośród innych kolekcji. A takie okazują się płytki ceramiczne salonowe Paradyż Tremont. Mamy tu zastosowaną ciepłą tonacją beżu, która wiernie odzwierciedla ciekawą strukturę kamienia rapolano. A żeby efekt był jeszcze lepszy, producent zastosował tu satynowe wykończenie powierzchni płytek.

 

Kolekcja płytek podłogowych Paradyż Tremont to także delikatne i stylowe dekoracje, które doskonale współgrają z kolorystyką płytek. Najbardziej imponująca jest tu wielka i misternie stworzona rozeta, którą tworzą aż cztery płytki. Ponadto dostępne są tu ozdobne cokoły i narożniki, które przedstawiają delikatne i eleganckie wzory. Zobacz paradyż doblo grys satyna.

 

Podłoga wykonana za pomocą płytek Tremont jest nie tylko piękna, ale i solidna. Podobne walory posiadają crema marfil płytki. Płytki są odporne na uszkodzenia i mrozoodporne, dzięki czemu mogą stać się zachwycającą dekoracją nie tylko salonu, ale i tarasu. Kolekcja z rozetą najlepiej prezentuje na dużych powierzchniach. Podstawowy format płytek to 40x40 cm.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.