Płytki Tuana salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Tuana - Płytki salonowe Paradyż Tuana o wyglądzie naturalnych, szarych kamieni

Tuana

Płytki należące do kolekcji Tuana marki Paradyż to jedna z kilku propozycji tego producenta, opracowanych z wykorzystaniem technologii Lappato, które mają nawiązywać do wyglądu i struktury naturalnych kamieni z całego świata. W tym przypadku inspiracji dostarczył surowiec pochodzący z Turcji – Tuana to nazwa kamienia występującego w tym kraju.

 

Płytki te mogą być wykorzystane w różnych pomieszczeniach, jednak najlepiej będą prezentowały się na dużych powierzchniach, umożliwiających pokazanie ich w pełnej krasie. Dlatego przede wszystkim polecane są jako podłogowe płytki salonowe. Stonowane odcienie szarości, nieregularny, bardzo zbliżony do naturalnego wzór oraz ciekawa faktura sprawiają, ze płytki Tuana wspaniale uzupełnią zarówno klasyczne, jaki nowoczesne wnętrze, doskonale wpisując się w zamysł aranżacyjny i podkreślając charakter danego pomieszczenia. Zobacz także płytki paradyż rino oraz noce paradyż.

 

W kolekcji znalazły się, oprócz gładkich płytek podłogowych paradyż ceramika, także liczne elementy służące do wykończeń, takie jak listwy, cokoły, narożniki i mozaiki o węższych lub szerszych nacięciach.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.