Płytki Villo salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Villo - Ozdobne płytki salonowe od firmy Ceramika Paradyż w kolorze szarym i beżowym

Villo

Osoby, które kochają eleganckie i klasyczne przestrzenie, z pewnością doceniają piękno marmuru. W takim razie pokochają również kolekcję płytek podłogowych Paradyż Villo, która łączy w sobie czar marmuru z jakością ceramiki i atrakcyjną ceną. Dostępne tu płytki to istna gra czterech kolorów – ciepłego beżu i brązu oraz dwóch chłodniejszych odcieni szarości, czyli grysu i grafitu (zobacz arkesia beige).

 

A jednak kolekcja Villo wyróżnia spośród innych przedstawiających marmurowe motywy. Cóż jest w niej takiego wyjątkowego? Przede wszystkim to, że znajdujący się na płytkach rysunek marmuru jest bardzo wyraźny i nasycony, czego próżno można szukać w innych tego typu kolekcjach płytek podłogowych. Wyjątkowe jest również, wspomniane już, połączenie ciepłych i zimnych barw. Takie walory posiada także crema marfil by my way. A całość dopełniają piękne i misternie wykonane dekoracje, w tym duża rozeta o wymiarach 120x120 cm.

 

Płytki salonowe paradyż Villo okażą się funkcjonalne także w innych pomieszczeniach znajdujących się wewnątrz mieszkania. Dzięki temu już nawet w przedpokoju można poczuć się jak w prawdziwym pałacu.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.