Płytki Whitlock salonowe Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Whitlock - Eleganckie, białe płytki salonowe z kolekcji Whitlock Paradyż

Whitlock

Trudno wyobrazić sobie bardziej elegancką i klasyczną aranżację podłogową salonu niż taka, która opiera się na bieli. Jest to kolor nie tylko efektowny, ale i uniwersalny, gdyż pasuje do każdego salonowego wnętrza. Płytki podłogowe z kolekcji Ceramika Paradyż Whitlock pozwalają stworzyć taką właśnie aranżację. Zastosowana tu biel jest pokryta delikatnymi beżowymi wzorami, które sprawiają, że płytki imitują marmur. Ponadto ich powierzchnia jest błyszcząca, co optycznie rozjaśnia i powiększa przestrzeń.

 

Podstawą kolekcji Whitlock jest tylko jedna płytka bazowa oraz cztery kontrastujące z nią ozdobne narożniki. Doskonale współgrają one z marmurową bielą płytek bazowych, a dodatkowo pozwalają na bardziej misterny układ elementów tworzących podłogę. Świetnie komponują się z płytki rino paradyż.

 

Trudno nie wspomnieć również o walorach jakościowych kolekcji Whitlock. Są to płytki, które można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Pięknie rozświetlą łazienkę i kuchnię, będą tworzyć reprezentacyjne wnętrza przedpokoju, sprawdzą się także na tarasie czy balkonie. Zobacz tez gres drewnopodobny paradyż.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.