Płytki Keystone kolekcja tarasowa marki Ceramika Paradyż w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Keystone - Oryginalne, beżowe płytki tarasowe marki Ceramika Paradyż

Keystone

Bardzo charakterystyczna w swoim wyglądzie, odrobinę awangardowa, a jednocześnie pełna uniwersalnych rozwiązań płytki tarasowe zewnętrze gres Keystone będzie niespotykanym elementem dekoracyjnym i wykończeniowym. Doskonale sprawuje się na elewacjach, jest idealna do wykończenia zewnętrznych powierzchni wokół domu, takich jak: tarasy, ogrody, balkony. Jasnobrązowa tonacja z odcieniami ciepłego i głębokiego beżu została połączona z ciekawą, nieregularną strukturą sprawiając wrażenie naturalnych kamieni piaskowca.

 

Myślą przewodnią tej kolekcji było oddanie południowego, ciepłego i żywiołowego klimatu pełnego historii oraz ekspresji. Bogata oferta pozwala na dowolne wykorzystanie klinkieru i zaaranżowanie przestrzeni wedle indywidualnych, autorskich projektów. W składzie kolekcji znajdują się płytki o różnych kształtach, rozmiarach i przeznaczeniu.

 

Płytki bazowe występują w formatach 30x30 oraz 14,8x30, w aż czterech różnych wzorach. Idealnie perfekcyjne w swojej niespotykanej formie kuszą i każdorazowo sprawiają, że wykonane przy ich pomocy powierzchnie wyglądają wprost olśniewająco. Zobacz terakota na schody oraz cokół schodowy.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.