Płytki tarasowe Cloud Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Cloud - Oryginalne, dwukolorowe płytki tarasowe z kolekcji Paradyż Cloud

Cloud

Kolekcja płytek tarasowych Paradyż Cloud to prawdziwy kolorystyczny majstersztyk. Niezwykłość tej kolekcji polega na przenikaniu się dwóch kolorów w taki sposób, że każda płytka wygląda, jakby była przysłonięta obłokiem. Płytki Cloud dostępne są w dwóch wariantach -  brązowym i różanym – i każdy z nich tworzy tak samo czarujące wykończenie dla tarasu lub balkonu.

 

Płytki tarasowe Cloud marki Ceramiki Paradyż

 

Kolory wykorzystane w płytkach Paradyż Cloud doskonale harmonizuje z meblami oraz roślinami tarasowymi. W skład kolekcji wchodzą płytki bazowe w wersji gładkiej albo strukturalnej do wyboru (oczywiście można też łączyć je ze sobą), płytki na schody zewnętrze paradyż. Ponadto są tu cztery różne cokoły – gładki, strukturalny, schodowy dwuelementowy gładki oraz schodowy dwuelementowy strukturalny.

 

Zastosowanie płytek Cloud

 

Płytki schodowe paradyż z kolekcji Cloud wykonane zostały z klinkieru – jednego z najmocniejszych oraz najbardziej odpornych na warunki atmosferyczne i uszkodzenia materiałów. Podobne walory posiada paradyż bazalto. Można stosować je nie tylko na tarasach i balkonach, ale także jako płytki elewacyjne lub do wyłożenia schodów. Ich nietypowa, wręcz misterna, kolorystyka z pewnością okaże się świetną wizytówką domu.


Płytki Cloud - Brown

Cloud - Brown
Kolekcja: Ceramika Paradyż

Ocena:
Taniej do 33%!
więcej
Płytki Cloud - Rosa

Cloud - Rosa
Kolekcja: Ceramika Paradyż

Ocena:
Taniej do 26%!
więcej
 
 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.