Płytki tarasowe Natural Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Natural - Ciemnobrązowe płytki tarasowe Paradyż Natural z klinkieru i gresu

Natural

Czy naturalnie zawsze musi oznaczać monotonnie i standardowo? Oczywiście że nie, a firma Paradyż przekonuje o tym za sprawą swojej kolekcji płytek tarasowych Natural. Tutaj można znaleźć nowe odsłony tego, co dotychczas było uważane za standard i uniwersalizm. Kolekcja Paradyż Natural występuje w dwóch wariantach kolorystycznych – brązowym oraz różanym. Barwy te występują w ciepłych i nasyconych tonacjach, co wygląda niezwykle w połączeniu z klinkierem.

 

Skład kolekcji płytek Natural marki Paradyż

 

Ciekawym pomysłem okazało się również połączenie klinkieru z walorami gresu porcelanowego. Co więcej, w ramach kolekcji Paradyż Natural mieści się wiele elementów, z których można skomponować własną tarasową aranżację. Podobne walory posiada cloud brown. Są tu poza płytkami bazowymi (w wersji gładkiej i strukturalnej) również cokoły schodowe strukturalne, cokoły gładkie i strukturalne, różnego rodzaju płytki podstopnicowe i stopnicowe, płytki ścienne, a nawet parapetowe.

 

Zalety płytek Natural

 

Ceramika paradyż klinkier, z którego powstała kolekcja Natural, jest wyjątkowym materiałem. Zobacz płytki klinkierowe elewacyjne paradyż. Nie tylko pod względem wizualnym – imituje kamień – ale również jakościowym. To gwarancja mocnej posadzki przez długie lata.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.