Płytki tarasowe Sophistic Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Sophistic - Płytki tarasowe Sophistic firmy Paradyż o wyglądzie naturalnej terakoty

Sophistic

Osoby podchodzące z sentymentem do terakoty mogą w prosty sposób stworzyć taką właśnie aranżację na własnym tarasie. I to wykorzystując doskonałe parametry jakościowe klinkieru. A pomoże w tym kolekcja płytek tarasowych Paradyż Sophistic. Mamy tu, jak przystało na terakotę, piękne słoneczne i błyszczące kolory. Kolekcja Sophistic dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – brązu i różu. Obie barwy przypominają spękaną od słońca, gliniastą ziemię.

 

Poza płytkami bazowymi w kolekcji Paradyż Sophistic znajdują się różnego rodzaju cokoły, stopnice, podstopnice oraz zdobienia, które znajdują się na maleńkich narożnikowych płytkach (również ściennych) i ciętych listwach. Wykorzystane tu motywy mają charakter łączący w sobie rustykalizm z antyczną architekturą. Zobacz też płytki schodowe zewnętrze gresowe.

 

Płytki klinkierowe tarasowe z kolekcji Paradyż Sophistic to nie tylko urok tak popularnej niegdyś terakoty, ale również wysoka jakość i trwałość klinkieru (zobacz paradyż rosa). Dzięki temu są one odporne na różnego rodzaju warunki atmosferyczne i posiadają doskonale właściwości antypoślizgowe. Taras będzie więc nie tylko piękny, ale i bezpieczny.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.