Płytki tarasowe Sophistic Ceramika Paradyż. Gres i terakota w sklepie - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Sophistic - Płytki tarasowe Sophistic firmy Paradyż o wyglądzie naturalnej terakoty

Sophistic

Osoby podchodzące z sentymentem do terakoty mogą w prosty sposób stworzyć taką właśnie aranżację na własnym tarasie. I to wykorzystując doskonałe parametry jakościowe klinkieru. A pomoże w tym kolekcja płytek tarasowych Paradyż Sophistic. Mamy tu, jak przystało na terakotę, piękne słoneczne i błyszczące kolory. Kolekcja Sophistic dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – brązu i różu. Obie barwy przypominają spękaną od słońca, gliniastą ziemię.

 

Poza płytkami bazowymi w kolekcji Paradyż Sophistic znajdują się różnego rodzaju cokoły, stopnice, podstopnice oraz zdobienia, które znajdują się na maleńkich narożnikowych płytkach (również ściennych) i ciętych listwach. Wykorzystane tu motywy mają charakter łączący w sobie rustykalizm z antyczną architekturą.

 

Płytki z kolekcji Paradyż Sophistic to nie tylko urok tak popularnej niegdyś terakoty, ale również wysoka jakość i trwałość klinkieru. Dzięki temu są one odporne na różnego rodzaju warunki atmosferyczne i posiadają doskonale właściwości antypoślizgowe. Taras będzie więc  nie tylko piękny, ale i bezpieczny.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.