Kolekcja płytek tarasowychTaurus Paradyż. Gres i terakota w sklepie Ceramika  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Taurus - Płytki tarasowe z kolekcji Paradyż Taurus wykonane z klinkieru

Taurus

Z tarasu pełnego słońca można cieszyć się nawet w pochmurne dni. Wszystko to za sprawą tarasowych płytek klinkierowych dostępnych w ramach kolekcji Paradyż Taurus. Zastosowano tu, do wyboru, dwa słoneczne kolory – różany oraz brązowy – które nie tylko są ciepłe i nasycone słonecznymi promieniami, ale również błyszczące dzięki szkliwionej powierzchni klinkieru.

 

Zastosowanie płytek Taurus

 

Poza bazowymi płytkami podłogowymi w kolekcji Paradyż Taurus znajdują się płytki elewacyjne oraz do zastosowania na schodach. A dla osób preferujących spokojniejsze i nie tak ciepłe barwy kolekcja Taurus paradyż płytki klinkierowe dostępna jest także w chłodniejszej wersji gresowej szarości (zobacz gres tarasowy).

 

Czym charakteryzują sie płytki Taurus?

 

Podstawowy format płytek klinkierowych z kolekcji Taurus to 30x30 cm. Zastosowana terakota zewnętrza na schody charakteryzuje się nie tylko ciekawym wyglądem imitującym kamień, ale również wysoką jakością i trwałością. Są one wyjątkowo odporne na działanie wody, mrozu i innych czynników atmosferycznych, a do tego antypoślizgowe. Taras będzie więc nie tylko piękny i słoneczny, ale również trwały i bezpieczny.


Płytki Taurus - Brown

Taurus - Brown
Kolekcja: Ceramika Paradyż

Ocena:
Taniej do 29%!
więcej
Płytki Taurus - Rosa

Taurus - Rosa
Kolekcja: Ceramika Paradyż

Ocena:
Taniej do 29%!
więcej
 
 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.