Płytki Chuuk Ceramastic łazienkowe kafelki w sklepie - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Chuuk - Kolekcja eleganckich, szarych płytek łazienkowych Ceramstic Chuuk

Chuuk

Kolekcja płytek Chuuk wzięła swoją nazwę od największego atolu Mikronezji. Piękno południowych wysp stało się inspiracją dla stworzenia eleganckiej kolekcji, w której można doszukać się egzotycznych akcentów.

 

Kolekcja Chuuk jest utrzymana w stonowanej kolorystyce szarości i bieli. Takie połączenia doskonale sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach z klasyczną białą armaturą łazienkową. Faktura płytek jest nieregularna i przypomina nieco naturalny marmur, dzięki czemu wyłożone płytkami pomieszczenie zyska elegancki charakter. Oprócz dużych kwadratowych płytek w kolekcji znajdują się również listwy i niewielkie płytki z motywami ozdobnymi. Dekoracje płytek nawiązują do tradycyjnych egzotycznych ozdób.

 

Uniwersalne płytki z kolekcji Chuuk doskonale sprawdzą się zarówno na podłodze, jak i ścianach łazienki. Dzięki szerokiemu wyborowi wzorów można je samodzielnie łączyć, aby tworzyć dekoracje na ścianach lub podłodze. Płytki z kolekcji Chuuk zostały wykonane z wytrzymałego, odpornego na ścieranie materiału.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.