Płytki Country Wiśnia Cerrad klinkierowe mrozoodporne gresy i terakota w  - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Country Wiśnia - Cieniowane płytki elewacyjne z kolekcji Cerrad Country Wiśnia

Country Wiśnia

Firma Cerrad ceni sobie nie tylko wysoką jakość wykonania swoich produktów, ale również – głębię i intensywność koloru. Widać to szczególnie w kolekcji wiśnia, której barwy potrafią zachwycić tak naprawdę każdego. Płytki wiśnia doskonale komponują się z jasnymi wnętrzami, podkreślają pastelowe barwy ścian.

 

Wiśnia to płytki podłogowe, elewacyjne oraz uniwersalne, a także przeznaczone specjalnie na cokoły. Dostępne są w wersji rustykalnej oraz cieniowanej, dając zupełnie nowe efekty wizualne. Najchętniej zamawiane są płytki elewacyjne, dostępne w rozmiarze 245x65x6,4mm. Płytki podłogowe produkowane są w rozmiarze 300x300x11 mm.

 

Podczas montażu płytek typu Country Wiśnia należy zwrócić ogromną uwagę na kierunek wygrawerowanego na niej cieniowania. Jest on bardzo istotny również w przypadku płytek klinkierowych oraz rustykalnych, ponieważ zmienia widoczność struktury wzoru. W trakcie produkcji płytek klinkierowych istotna jest zastosowana technologia produkcji, ponieważ może ona zmieniać ich odcień


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.