Płytki Kalahari od firmy Cerrad, kolekcja gresu i terakoty w  - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Kalahari - Płytki elewacyjne Cerrad Kalahari w ciepłych, naturalnych barwach

Kalahari

Inspirowana pustyniami Kalahari kolekcja firmy Cerrad swoim ubarwieniem może nam przypominać rozżarzone piaski – stopniowo przechodzące z żółci w czerwień.

 

Płytki dostępne są w różnych wariantach, jeżeli chodzi o fakturę: rustykalne, imitujące kamień oraz gładkie. W każdym przypadku nadają naszemu domowi niepowtarzalnego, egzotycznego charakteru . Piękna kolorystyka oraz modne wzornictwo czynią z tych płytek prawdziwe arcydzieło.

Kolekcja Kalahari przeznaczona jest do wykładnia podłóg oraz zewnętrznych elewacji, dostępne są także płytki uniwersalne w rozmiarze 300x300x9mm. Dekoracja domu płytkami Kalahari nada mu nie tylko elegancji, ale także świeżości.

 

Płytki klinkierowe Cerrad są idealne do wykończenia ścian zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Dzięki nim z łatwością zaaranżujemy piękny salon, hol, kuchnię, a także elewacje. Z jednej strony mogą one nadawać nieco surowego wyglądu, z drugiej – panujący w pomieszczeniu klimat zdaje się być jakby cieplejszy. Ściana imituje bowiem ceglany mur.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.