Płytki Nero i Krem Cerrad klinkierowe mrozoodporne gresy i terakota w  - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Nero i Krem - Płytki elewacyjne Cerrad Nero Krem w różnych kształtach i kolorach

Nero i Krem

Nero – piękna, tajemnicza kolekcja ciemnych płytek firmy Cerrad, stanowiąca idealne połączenie względem kolekcji Krem – delikatnej i pełnej subtelności. Nero to wpadające w czerń lub grafit płytki, idealne dla osoby nowoczesnej i ceniącej sobie dobry gust.

 

Krem to kontrastowa, elegancka biel, jakiej nie powstydziłaby się w swoim domu prawdziwa królowa. Nie od dziś wiadomo, że to właśnie przeciwieństwa przyciągają się najbardziej.

Kolekcja Nero to kraina dodatków – znajdziemy w niej płytki elewacyjne oraz parapetowe. Większy wybór oferuje Krem, jako że dostępne są również płytki podłogowe, stopnicowe, imitujące kamień. W każdym przypadku możliwy jest także wybór wersji rustykalnej, nadającej wnętrzom prawdziwie artystycznego wyrazu. Nie znajdziemy tu dekoracji, a jedynie formaty płytek w różnych odcieniach.

 

Płytki wykonane są z najwyższej jakości glazury, której zachowanie w dobrym stanie technicznym na długie lata jest uzależnione jedynie od naszej dbałości. Płytki są praktyczne, nadają pomieszczeniom i elewacjom dużej i niewymuszonej elegancji.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.