Płytki Piaskowa Cerrad klinkierowe mrozoodporne gresy i terakota w  - Twojelazienki.pl

Infolinia: 41 314 30 23

|

Zapytaj eksperta: 660 492 923, 660 981 634

błąd przy wczytywaniu obrazka

Twój koszyk:

0

produkty

0,00zł

 

Płytki Piaskowa - Płytki elewacyjne Cerrad Piaskowa w naturalnych odcieniach

Piaskowa

Propozycja kolekcji piaskowej firmy Cerrad jest odpowiedzią na potrzeby tych klientów, którzy cenią sobie  piękne wnętrza, umożliwiające pełne wyciszenie. Utrzymane w jasnych, subtelnych barwach stają się kwintesencją ulotności i delikatności. Płytki piaskowe tworzone są w dwóch wariantach kolorystycznych – uniwersalnej oraz rustykalnej, nieco zmieniającej atmosferę danego wnętrza.

 

W kolekcji Cerrad piaskowej znajdziemy płytki elewacyjne, podłogowe, parapetowe, cokołowe, antypoślizgowe oraz narożne. Większość z nich dostępnych jest w kilku różnych rozmiarach  za wyjątkiem płytek elewacyjnych, które posiadają tylko wymiary 245x65x6,5mm.

 

Płytki klinkierowe Cerrad są wyjątkowo odporne na działanie wielu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wytrzymują  bardzo wysokie mrozy i są bezpieczne w użyciu dzięki właściwościom antypoślizgowym. Co więcej, dobrze znoszą nawet duże obciążenia i trudno je zabrudzić. Są odporne nie tylko na plamy, ale również na ścieranie czy żrące działanie kwasów.


Nie znaleziono produktu.

 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.