Płytki Akwi łazienkowa kolekcja producenta Cersanit w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Akwi - Kolekcja marki Cersanit w delikatnych odcieniach błękitu i fioletu

Akwi

Akwi to wyjątkowa kolekcja płytek ceramicznych przygotowana przez markę Cersanit. Sprawia wrażenie, jakby płytki zostały pomalowane za pomocą farb akwarelowych. Zastosowane kolory oraz dekoracje są delikatne, subtelnie kobiece i na pewno nastrajające dobrym humorem nawet po najcięższym dniu pracy.

 

Producent zastosował w prezentowanej tu kolekcji Akwi dwa kolory, to znaczy – lila oraz szarość. Oba charakteryzują się trochę pastelowym odcieniem, a jednocześnie przygaszonym odcieniem. Dekoracje tworzące tę kolekcję są delikatne i kwiatowe. To właśnie one w największym stopniu przywołują na myśl pracę malarską wykonaną za pomocą akwareli. Zobacz cersanit tanaka. Co ciekawe, płytki delikatnie imitują strukturę drewna.

 

Płytki podłogowe w tej kolekcji mają dość uniwersalne wymiary, 33,3x33,3 cm, z kolei płytki ścienne (zarówno bazowe, jak i dekoracyjne) są formatu 20x50 cm. Kolekcja posiada bardzo dobre parametry techniczne, wszystkie jej elementy są gatunku I. Glazura cersanit doskonale będą prezentować się także w kuchni. Zobacz też synthia aranżacje.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.