Płytki Diantus Cersanit łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Diantus - płytki łazienkowe Cersanit w żywych kolorach

Diantus

Kolory, kolory i jeszcze raz kolory. Płytki z kolekcji Diantus oferowanej przez firmę Cersanit charakteryzują się intensywnymi, nasyconymi i barwnymi kolorami oraz żywymi dekoracjami utrzymanymi w barwach o takiej samej naturze. Tak stworzona aranżacja łazienki sprawi, że przestrzeń ta będzie codziennym źródłem pozytywnej energii i nieograniczonego optymizmu.

 

A jakie kolory są dostępne w ramach kolekcji Cersanit Diantus? Są to takie barwy, jak burgund, pomarańcz, biel oraz żółty. Wszystkie te kolory są nasycone, intensywne i pełne życia. Każdy z tych kolorów – poza bielą, która dostępna jest jedynie w wersji jednolitej – występuje w czterech odsłonach. Jest tu więc płytka jednolita, płytka w nieregularne paski o rożnych odcieniach danego koloru, płytka pełna kwiatów na białym tle oraz listwa dekoracyjna. Podobne walory posiada cersanit płytki tanaka.

 

Płytki z kolekcji Cersanit Diantus są mrozoodporne. Oznacza to, że poza łazienką – a nawet kuchnią (kafelki do kuchni cersanit), salonem, sypialnią czy przedpokojem – można stosować je także w miejscach narażonych na niskie temperatury, np. na balkonie i tarasie.  Sprawdź też synthia cersanit aranżacje.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.