Płytki Felina Cersanit łazienkowe w sklepie   - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Felina - Szare, beżowe i zielone płytki łazienkowe Cersanit Felina

Felina

Czym odznacza się kolekcja płytek ceramicznych Cersanit Felina? Nowoczesnością, która przejawia się na poziomie wykorzystanej kolorystyki oraz zastosowanego wzornictwa. Osoby, które cenią sobie spokojne i jasne barwy raczej nie mają czego tu szukać. Tu jest miejsce na radość, energię, zabawę i codzienne rozbudzanie wyobraźni.

 

Kolorystyka, jaka charakteryzuje kolekcję Cersanit Felina, to soczysta zieleń, niemal złoty beż, grysowa szarość oraz świeża biel. Wszystkie te barwy są głęboko nasycone, intensywne i pełne pozytywnych emocji. Co więcej, nie ma tu płytek jednolitych. Nawet te jednokolorowe mogą poszczycić się ciekawą i niecodziennie spotykaną fakturą. Podobne walory posiada bugi cersanit.

 

Dekoracje występujące w kolekcji Cersanit Felina są duże, wyraziste i dość innowacyjne. Są to abstrakcyjne „esy-floresy” oraz motywy kwiatowe, a właściwie same kontury tych roślin, które wyglądają jak namalowane kredką. Płytki z tej kolekcji występują w formatach  33,3x33,3 cm oraz 25x40 cm. Ciekawym urozmaicenie są tu również dekoracyjne listwy. Sprawdź cersanit płytki łazienkowe ceny oraz cersanit płytki katalog.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.