Płytki Ooptica Cersanit łazienkowe w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Optica Kolekcja płytek łazienkowych w czerw0nym, zielonym oraz brązowym odcieniu

Optica

Zabawa kolorem i wzorem to jest to, co  wyróżnia płytki ceramiczne Cersanit z kolekcji Ooptica. Znaleźć tu można całkiem sporo rożnych, ale żywych i nasyconych, barw – karmazynową czerwień, oliwkowozłotą zieleń, kremową biel oraz czekoladowy brąz. Kolorami tymi można się dowolnie bawić, ale nawet jeden wybrany może zapewnić niepowtarzalną przestrzeń łazienkową.

 

W ramach każdego koloru występującego w kolekcji cersanit płytki Ooptica można wyróżnić wiele inspirujących wzorów dekoracyjnych. Poza gładkimi, jednolitymi płytkami są tu płytki pokryte na całej powierzchni drobnymi wzorkami. Są one delikatne, tworząc ciekawy efekt, jakby były wyblaknięte lub po prostu osnute mgłą. Ponadto są tu dekoracyjne listwy dostępne we wszystkich wymienionych wyżej barwach. Podobne walory posiada płytki tanaka cersanit.

 

Efekt, jaki dają oferowane tu płytki Cersanit, można osiągnąć także w innych pomieszczeniach wewnątrz domu. Kolekcja ta sprawdzi się w kuchni, w przedpokoju czy nawet w sypialni. Wszystkie produkty są tu najwyższej jakości i będą sprawdzać się przez długie lata. Sprawdź też cersanit muzi.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.