Płytki do łazienki Seno kolekcja od firmy Cersanit w sklepie - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Seno - Białe, beżowe i brązowe płytki łazienkowe Seno firmy Cersanit

Seno

Jakimi słowami można najtrafniej opisać aranżację łazienkową wykonaną przy wykorzystaniu płytek ceramicznych Seno marki Cersanit? Przede wszystkim jest ona delikatna, elegancka, subtelne, a także łącząca pierwiastek tego co klasyczne z elementami nowoczesnymi. Tradycyjna jest tu zastosowana kolorystyka, z kolei dekoracje mają wymiar nowoczesny. Jednocześnie są one na tyle delikatne i subtelne, że nie rzucają się na pierwszy plan (zobacz tanaka płytki).  Dzięki temu kolekcja ta potrafi doskonale współgrać z każdym rodzajem wyposażenia wnętrza łazienki.

 

Kolekcję Seno tworzą trzy kolory – biel, beż oraz brąz. Wszystkie elementy (poza płytkami podłogowymi) mają powierzchnię błyszczącą, co w połączeniu z jasną kolorystyką optycznie rozjaśnia i powiększa przestrzeń łazienki. Wśród zastosowanych przez producenta dekoracji wymienić należy różne geometryczne wzory obejmujące całą powierzchnię elementów, na których się znajdują. Podobne wzornictwo posiadają płytki cersanit calvano. W ten sam sposób zostały również przyozdobione listwy dekoracyjne.

 

Płytki wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi. Można stosować je również w kuchni (cersanit płytki kuchenne).

 


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.