Płytki Antila Cersanit łazienkowe w sklepie  - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Antila - Efektowne, dwukolorowe płytki mozaikowe z kolekcji od marki Cersanit

Antila

Błyszczące i kolorowe płytki z kolekcji Cersanit Antila to przepis na idealną łazienką. Tworzą one przestrzeń radosną i pełną pozytywnej energii każdego, nawet najbardziej pochmurnego dnia. A kolorystyka jest tu naprawdę imponująca. Dostępne są tu płytki w kolorze fioletu, beżu i zieleni, z tymże każda z tych barw występuje w trzech różnych poziomach nasycenia, co daje jeszcze więcej możliwości łączenia kolorów.

 

W kolekcji Cersanit Antila nie znajdzie się dekoracyjnych listew czy kwiatowych motywów (zobacz cersanit płytki synthia). Są tu natomiast mozaiki i tylko mozaiki. Każda płytka jest tu bowiem drobną mozaiką o błyszczącej powierzchni. Dzięki temu łazienka staje się przestrzenią optycznie rozjaśnioną oraz powiększoną. Wszystkie dostępne kolory są jasne i i niejednolite. Taka łazienka na pewno nie okaże się nudna. Zobacz tanaka płytki aranżacje.

 

Płytki z kolekcji Antila mają format kwadratu o boku długości 30 cm. Są one nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też wysokiej jakości. Mrozoodporność sprawia, że sprawdzają się one nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz mieszkania, np. na tarasie. Sprawdź też cersanit katalog.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.