Płytki Arancia Cersanit łazienkowe w sklepie   - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 832 488, 660 981 634

 
 

Płytki Arancia - Kremowe, beżowe i pomarańczowe płytki łazienkowe firmy Cersanit

Arancia

Ciepła i słoneczna przestrzeń to idealne warunki dla codziennych kąpieli. Dlatego też tak świetnie sprawdzają się aranżacje łazienkowe wykonane za pomocą płytek ceramicznych Cersanit z kolekcji Arancia. Jest tu zestawienie dwóch kontrastujących ze sobą kolorów – delikatnego i niewinnego kremu z odważną i nasyconą (ale nie jaskrawą) pomarańczą. Znajdują się tu również ciepłe płytki brązowe – idealne na łazienkową podłogę (zobacz płytki cersanit łazienka). Ta kolekcja wprost przepuszcza do środka promienie słoneczne.

 

A jak wygląda kwestia dekoracji w kolekcji Cersanit Arancia? Ozdoby są skromne i utrzymane w kremowej kolorystyce. Podone walory płytki cersanit ikaria. A są to raczej drobne motywy kwiatowe oraz delikatne geometryczne wzory. Wszystkie te dekoracje doskonale sprawdzą się zarówno na niewielkim odcinku, jak i na dużych powierzchniach ścian.

 

Płytki Cersanit Arancia to niezawodny sposób na efektowną aranżację nie tylko łazienki, ale i innych pomieszczeń wewnątrz i na zewnątrz domu. Są one odporne na uszkodzenia oraz działanie mrozu i innych warunków atmosferycznych. Zobacz płytki cersanit synthia cena.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.