Płytki Arvena Cersanit łazienkowe w sklepie   - Twojelazienki.pl

Zapytaj eksperta: 512 562 705, 660 981 634

 
 

Płytki Arvena - Eleganckie, kremowe płytki łazienkowe z kolekcji Cersanit Arvena

Arvena

Kolekcja płytek łazienkowych Cersanit Arvena to idealny sposób na wyrażenie kobiecej osobowości. Aranżacja wykonana z ich pomocą jest pogodna, delikatna, skromna, ale jeśli trzeba znajdą się tu akcenty bardziej odważne, chmurne i pełne temperamentu. Dominującą kolorystyką jest tutaj ciepły beż oraz niewinna biel. A dla urozmaicenia są tu elementy wykorzystujące kontrastującą z tymi barwami czerń.

 

Dużym atutem kolekcji Cersanit Arvena są bogate dekoracje. Są to zarówno płytki dekoracyjne o formacie 25x40 cm ozdobione drobnymi i delikatnymi geometrycznymi wzorami, jak i ozdobne listwy (zobacz cersanit syrio cena). Te występują w dwóch wersjach – spokojnej beżowej oraz odważnej, wykonanej ze szkła i wykorzystującej w swojej kolorystyce wspominaną już czerń.

 

Za pomocą płytek z kolekcji Cersanit Arvena można stworzyć nie tylko ciekawą aranżację łazienkową. Kafle łazienkowe cersanit można śmiało stosować w innych pomieszczeniach wewnątrz domu – w kuchni, w salonie czy w przedpokoju. To połączenie niebanalnego efektu z wysoką jakością i przystępną ceną. Sprawdź cersanit tanaka aranżacje.


Nie znaleziono produktu.

 
 
 

"Twojelazienki.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Zapoznałem się z polityką cookies.